• Saf Polyurea Teknik Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama mükemmel bir kimyasal ve fiziksel aşınma koruyucusudur. %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, % 250 ve üzeri daha fazla esneklik...
  • Saf Polyurea Kimyasal Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama hiçbir solvent ve herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) içermeyen % 100 katı yapısı yönünden çevre dostudur. Benzin, hidrolik akışkanlar...
  • KAPLAMA ALANLARI
    Saf Polyurea Kaplama olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır.
Nasıl Uygulanır?
Alternate Text


Saf Polyurea, özel olarak geliştirilmiş Sprey Polyurea ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir.Saf Polyurea ile gerçekleştirilen Polyurea su yalıtımı ve Polyurea zemin kaplama uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır. Uygulama yerinde uygulama şeklinde olup mobil Sprey Polyurea yalıtım makinesi vasıtası ile uygulama yüzeyine sprey şeklinde uygulanır. Uygulama alanının büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun Polyurea kaplama ve Polyurea  su yalıtımı uygulamaları ekyersiz tek bir uygulama şeklindedir.

Mobil yalıtım aracı içerisinde bulunan özel donanımlı Polyurea makinesi ve 2 bileşenli sıvı Saf Polyurea hammaddesi, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç ve yüksek ısı altında özel sprey tabancası ile uygulama yüzeylerine istenilen kalınlığa ulaşıncaya kadar katlar halinde Sprey Polyurea olarak uygulanması şeklindedir. Saf Polyurea çok hızlı kürleşmesi (3-8 saniye)  özelliği sayesinde her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılır.15-20 dakika gibi kısa sürede tamamen kuruyan Saf Polyurea uygulama alanlarının kısa sürede kullanıma açılmasına olanak tanır.