• Saf Polyurea Teknik Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama mükemmel bir kimyasal ve fiziksel aşınma koruyucusudur. %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, % 250 ve üzeri daha fazla esneklik...
  • Saf Polyurea Kimyasal Özellikleri
    Saf Polyurea kaplama hiçbir solvent ve herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) içermeyen % 100 katı yapısı yönünden çevre dostudur. Benzin, hidrolik akışkanlar...
  • KAPLAMA ALANLARI
    Saf Polyurea Kaplama olağanüstü koruyucu bir kaplama sistemidir. Ofislerde, üretim tesislerinde ve yaşam alanlarında artık çok daha elastik, özel ve aynı zamanda da son derece hijyenik zemin kaplamalarına eğilim artmaktadır.
Saf Polyurea Kimyasal Özellikleri
Alternate Text

Saf Polyurea kaplama hiçbir solvent ve herhangi uçucu organik bileşenler (VOC)  içermeyen % 100 katı yapısı yönünden çevre dostudur. Özellikle kimya sektöründe farklı üretimler nedeni ile uygulanmış geleneksel zemin kaplamaları kimyasallara karşı zayıf etki gösterdiklerinden hızlı şeklide eskimekte ve yetersiz izolasyon sağlamaktadırlar. Yetersiz yalıtım sonucunda kimyasalların toprağa veya suya sızması engellenememekte ve çevremiz zarar görmektedir.

Saf Polyurea zemin kaplamaları üstün formülasyonları sayesinde kimyasal üretim tesislerinde ve kimyasallarla iç içe alanlarda (garaj, otopark, mutfak, üretim tesisleri vb.) bulunan benzin, hidrolik akışkanlar, mazot, motor yağı, sülfürik asit, hidroklorik asit, petrol bazlı kimyasallar, sodyum hidroksit, potasyum hidroksit ve hidrojen sülfür gibi yakıcı kimyasallara dayanıklıdır.

Saf Polyurea malzeme kimyasal dayanım tablosu için PDF dokümanını incelemek için tıklayınız.